ФОТО: „Опасна банда“ - Коки ја однесе својата ќерка на логорување

Македонскиот музичар Коки Јанков, некогашен член на дуото „Дуле и Коки“, објави неколку фотографии со својата ќерка Лара, која ја има од првиот брак со Росана, со која се разведоа пред две години. 

Коки напиша дека со Лара се „опасна банда“, а времето го минале заедно на логорување.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.10.2020 - 15:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега