ФОТО: Оваа сексапилна Словенка живее живот од соништата- плажа, луксуз и разголени девојки насекаде

Пред две години, оваа инфлуесерка реши да го напушти Балканот за да ужива во егзотичниот индонезиски остров - Бали. Еден куп убави девојки, луксузна вила, живот во оскудна облека и костими за капење - во најмала рака, звучи како живот од соништата.

Не се работи за холивудски филм, туку за вистинска личност.

 
 
 
View this post on Instagram

Sundays are for hangovers! You?

A post shared by Ula Šemole | BALI (@ulasemole) on Mar 1, 2020 at 1:10am PST

Атрактивната Словенка Ула Шмоле (30) куќата ја дели со згодни манекенки и модели кои на Инстаграм ги следат милиони луѓе.

- Мажот кој би сакал да ми пријде најпрво од се треба да има м*да. Сакам страствени мажи, кои живеат страствено и љубат исто така.Сакам мажи кои го сакаат животот, а живеат со 110 на час. И она најважното, сакам мажи кои за љубов се подготвени на се- рекла Ула.

 

 
 
 
View this post on Instagram

If you are a thief and still want to look hot - this top is everything you ever wanted.

A post shared by Ula Šemole | BALI (@ulasemole) on Feb 4, 2020 at 12:54am PST

 
 
 
View this post on Instagram

I feel strong. Surrounded with positivity everyday! THANK YOU/a>

A post shared by Ula Šemole | BALI (@ulasemole) on Oct 13, 2019 at 6:01am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.03.2020 - 15:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега