ФОТО: Пејачката објави фотографија од голите гради - за неколку часа собра 100.000 лајкови на Инстаграм

Сенидах полека, но сигурно станува вистинска сензација во регионот, а оваа млада дама е доказ дека автентиќноста и поинаквиот став и изглед секогаш вродуваат со плод, односно дека публиката препозната искреност и квалитет.

Пејачката на Инстаграм ја следат над 350.000 луѓе, а таа редовно ги радува со совршени фотографии во свој стил - провокативни, а сепак многу урбани и далеку од вулгарни.

Во понеделникот вечерта објави фотографија на која позира во фармерки, црна јакна и краток топ. Сенида така го покажа своето тело, тенкиот струк и голите гради кои ги цензурирала.

За само неколку часа, оваа фотографија добила 100.000 лајкови.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Senidah (@senida_h) on Oct 14, 2019 at 7:52am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.10.2019 - 14:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега