ФОТО: Пејачката се поткачи на скала, а под кусите панталони и ѕиркаше задникот

Хрватската пејачка и стралета Нивес Целзиус ја користи секоја можност да биде во центарот на вниманието, а така беше и сега.

Таа позираше во премногу кратки шорцеви, а секако дека беа дадени коментари за нејзиниот изглед. Нивес го стави својот задник во преден план.

„Малку за промена да се види дали има нешто ново на покривот. И да, знам, нозете ми се изгорени од премногу работа на сонце”, напиша Нивес во описот на фотографијата.

 
 
 
View this post on Instagram

Malo za promjenu da provjerim ima li šta novo na krovu ... I da, znam, izgorile su mi noge od previše rada na suncu.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Apr 27, 2020 at 10:22am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.04.2020 - 17:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега