ФОТО: По пријава на граѓани, пајак службата му го зема Ферарито на Перо Антиќ

На Фејсбук страницата „Ѕид на сообраќајниот срам” денеска се најде фотографија од „ферарито“ на поранешниот кошаркар и претседател на КФМ, Перо Антиќ.

Автомобилот кој бил непрописно паркиран, по реакции од граѓаните бил отстранет од страна на пајак службата на ЈП Паркинзи Центар, а набргу со коментар се огласи и градоначалникот на Центар, Саша Богдановиќ, кој постираше и фотографии како пајак го собира возилото на Антиќ. 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.10.2019 - 12:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега