ФОТО: По шпекулациите дека сепак се разведува се огласи и Карлеуша

Пејачката Јелена Карлеуша поминува низ тежок период во својот живот откако годинава никако да и тргне на позитивно.

Во јануари секс скандал ја тресеше естрадата откако фудбалерот Огнен Врањеш објави дека тие биле во врска, потоа ненадејно почина нејзината мајка Дивна, а деновиве се шпекулира дека Душко ја оставил Јелена за секогаш и одлучил да се разведе од неа.

По секс скандалот наместо Карлеуша да го тужи Огнен, тој ја тужи пејачката за сите навреди и смртни закани кои ги добивал од неа.

Денеска само неколку часа пред судското рочиште меѓу Карлеуша и Врањеш пејачката се огласи на својот Инстаграм профил:

-На злото на луѓето, мрзата и зависта повторно одговарам со тишина.

Како ли би се сфатила оваа порака и за кого е наменета се уште се шпекулира во јавноста.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.04.2019 - 16:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега