ФОТО: Победничката во „Задруга“ се соблече во танга и ги излуде фановите

Победничката на „Задруга 2“ Кија Коцкар, своите фанови на Инстаграм ги почести со жешка фотографија.

Имено таа позирала во танга и бела маичка, а по објавената фотографија следеа низа коментари и лајкови.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A ja ostajem bez glasa kad mi stavi ruke oko pasa.mp3

A post shared by (@kijakockar) on Sep 13, 2019 at 2:17am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.09.2019 - 21:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега