ФОТО: Популарниот Џевдет од серијата на Сител со голема промена - Никој не го позна

Популарниот турски актер Халит Ергенч или попознат како Онур кој сега го гледаме во хит серијата на Сител ТВ, „Далеку од дома", го смени имиџот и ја избричи брадата која ја носи со години, па прошета низ Трговски каде ретко кој го позна.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.03.2019 - 14:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега