ФОТО: Посилниот пол најмногу сака кога Сандра Африка ќе се разголи - пејачката ужива на јахта

Сандра Африка ги покажа своите атрибути на летување, а провокативните фотографии ги објавила на друштвените мрежи.

Пејачката облекла едноделен костим за капење, а друштво на јахта ѝ правело кучето Афри од кое скоро никогаш не се одвојува.

 
 
 
View this post on Instagram

Afri

A post shared by Sandra Afrika Private (@sandra_afrika88) on Aug 11, 2019 at 1:25am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2019 - 10:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега