ФОТО: После Карлеуша, Врањеш со нова убавица во врска - фудбалерот ја заборави пејачката

Фудбалерот Огнен Врањеш по аферата со Јелена Карлеуша и развоот на бракот, има нова љубов. Тој е во врска со српската блогерка Зорана Јовановиќ, со уметничко име „Zorannah”.
Таа веќе неколку пати била во Атина каде што Огнен настапува.

Вљубениот пАр бил забележан во елитни ресторани во главниот грчки град. Српските медиуми пишуваат дека Огнен со Зорана има сериозни намери и оти веќе на пријателите ја претставувал како негова девојка.

Ја заборави Карлеуша: Огнен Врањеш си фати блогерка

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.10.2019 - 11:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега