ФОТО: Пожешка и од песокот- Аделина Тахири во мало бикини на плажа изгледа како милион долари

Албанската пејачка која важи за една од најпопуларните во Македонија, деновиве ги поминува на плажа во Турција.

Имено Аделина Тахири секојдневно објавува жешки фотографии од плажа и секој ден во различно бикини, а изгледа како милион долари.

Аделина пожешка и од песокот!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Adelina Tahiri Markov (@adelina_tahiri1)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Adelina Tahiri Markov (@adelina_tahiri1)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Adelina Tahiri Markov (@adelina_tahiri1)

14.06.2021 - 10:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега