ФОТО: Позираше и топлес на плажа - младата Софија ги покажа заводливите облини

Софија Ричи (20) заедно со нејзината другарка Кајли Џенер (21) заминаа на одмор на една раскошна дестинација, од каде што со неколку секси фотографии ги израдува своите фанови.

Таа најпрвин објави топлес фотографија од на една песочна плажа, а истата ја прегледале дури 4.7 милиони корисници на социјалната мрежа на Инстаграм.

20-годишната манекенка позираше во топлес издание, а огромните гради едвај ги сокри со рацете.

–На мисија за потемнување, објави меѓудругото со фотографијата 20-годишната Софија.

Инаку, ќерката на познатиот пејач Лејонел Ричи, позираше и на јахта. Овој пат во преден план таа го истакна нејзиниот задник во едно минијатурно бикини и предизвика вистинска лавина на коментари на Инстаграм.

 

 
 
 
View this post on Instagram

On a mission to tan 

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on Jul 14, 2019 at 12:26pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Another, because why not

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on Jul 14, 2019 at 1:25pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.07.2019 - 16:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега