ФОТО: Публиката во Германија занемела поради фустанот на Цеца - кројот совршен, материјалот неверојатен

Музичката ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ синоќа настапувала во познатиот клуб во германскиот град Есен. Клубот бил преполн, а многумина сакале со музиката на Цеца да го прослават Осми март.

Таа за Денот на жената избрала прекрасен фустан. Преовокативните делови од фустанот скроени биле специјално Цеца да може да танцува цела ноќ.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.03.2020 - 12:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега