ФОТО: Раните на Карлеуша крварат - На денот кога и беше роденден на Дивна го направи ова

Мајката на Јелена Карлеуша, Дивна, почина на 3 март 2019 година, а вчера ќе го прославеше 62-от роденден.

Карлеуша отиде на гробот на мајка си и нареди безброј цвеќиња.

Таа постави бел букет во форма на срце на гробот на нејзината мајка, како и статуа на мал ангел.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.01.2020 - 13:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега