ФОТО: Раскошната руска старлета мами воздишки додека позира покрај базенот

Руската старлета Анастасија Квитко позираше за своите следбеници на социјалните мрежи, во мини бикини костим за капење, кој изгледа повеќе од предизвикувачки.

Оваа дама стана популарна низ целиот свет поради нејзините огромни облини, а и овој пат, во преден план се обиде да ја потенцира својата раскошна телесна убавина.

Имено Анастасија успеа повторно да ги израдува своите фанови, позирајќи во бикини покрај базен.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen Fashionnovapartner

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on May 13, 2020 at 12:01pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.05.2020 - 09:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега