ФОТО: Раскошната старлета не мирува ни кога е во изолација- објави жешка форографија во кујната

Раскошните облини со кои Деми Роуз се прослави и покрај тоа што е дома и во изолација не престана да ги покажува и да провоцира.

 
 
 
View this post on Instagram

If you need me I’ll be home. @prettylittlething

A post shared by Demi (@demirose) on Apr 1, 2020 at 3:13pm PDT

Британската убавица позираше во розева танга покрај фрижидерот и ги избезуми мажите.

„Кога единствена работа на агендата е да одиш до фрижидерот и назад“ напиша таа.

 
 
 
View this post on Instagram

When the only thing on the agenda is going back and forth to the fridge @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi (@demirose) on Mar 29, 2020 at 1:15pm PDT

Таа се присети и на нејзината посета на Јордан па постираше и фотографија на која таа носи минијатурно бикини, а во преден план се нејзините огромни гради.

 
 
 
View this post on Instagram

When I took a trip to Jordan @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi (@demirose) on Apr 2, 2020 at 12:28pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.04.2020 - 13:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега