ФОТО: Ратајковски не сака долна облека- повторно позираше речиси гола

Убавата Емили уште еднаш покажа дека не сака многу да носи градник на себе, и уште еднаш позираше топлес.

Имено таа позираше топлес а градите ги покри со рацете.

Па како тоа да беше малку таа објави и кратко видео  облечена во свилена наметка, а одозола не носи ништо на себе.

Ратајковски инаку е една од најпопуларните манекенки на социјалните мрежи, нејзините „жешки“ фотки на Инстаграм ги следат 24 милиони фанови.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Tb

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Mar 22, 2020 at 12:47pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.03.2020 - 14:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега