ФОТО: Ретко ја гледаме таква - Маријана Станјковска објави фотографија без шминка

Марјана Станојковска е една од нашите најатрактивни македонски водителки која постојано е присутна пред јавноста преку ТВ екраните.

Таа исто така е активна и на социјалните мрежи, каде редовно објавува своите фотографии и открива како го поминува денот.

Таа на фотографиите често поради својата професија носи и тешка шминка, но сега се одлучи за промена и покажа како изгледа без шминка.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.07.2020 - 11:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега