ФОТО: Сара Мејс и Димитар го прославија првиот роденден на Илина

Сара и Диме често се активни на социјалните мрежи, па секој интересен момент го споделуваат со следбениците.

Тие вчера го прославија првиот роденден на ќерката Илина. По тој повод тие организираа забава на која ги собраа најмилите и заедно се радуваа на првата година на Илина.


 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.09.2019 - 19:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега