ФОТО: Сара во Будва на 34 степени се појавила затегната во латекс - покажала и како изгледала пред и потоа

Пејачката Сара Јовановиќ овој викенд имала дневен настап во врелата Будва и за таа прилика облекла костим за капење и шорц од латекс. 

Иако изгледала бомбастично, на Сара сигурно не ѝ било пријатно да танцува и да пее во оваа комбинација на 34 степени, но настапот го одработила како вистински професионалец, пишуваат српските медиуми.

 
 
 
View this post on Instagram Saki Kawasaki 

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on Aug 12, 2019 at 2:02am PDT

На Инстаграм таа споделила и снимки од настапот, а со фановите споделила и како изгледала кога се завршило.

 
 
 
View this post on Instagram

Latex since 2012 #90skid @ Budva @panama_beach_bar Stajling: @vladislava333 @ninarajakatelier Frizura: @loftparrucchieribymajastanisic

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on Aug 11, 2019 at 11:32am PDT

Цела испотена, со размачкана шминка и пешкир, Сара им се заблагодарила на сите кои биле на нејзиниот настап по врелите температури.

 Sara Jo posle nastupa

I u ovom izdanju dobro izgleda

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2019 - 19:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега