ФОТО: Сашко Коцев позираше со својата ќерка Јоана

Актерот Сашко Коцев објави фотографија на својот Фејсбук на која е со својата ќерка Јоана. Актерот ги разнежи неговите пријатели, затоа што тој ретко  објавува семејни фотографии.  Сашко и неговата сопруга Смиљана во ноември 2017 година станаа родители.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.01.2020 - 18:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега