ФОТО: Се појави фотографија од Аркан во кафеана - и тој знаел да земе микрофон и да запее

Контроверзниот Жељко Ражнатовиќ - Аркан, командантот на „Српската доброволна гарда“, сопственик на фудбалскиот клуб „Обилиќ“, бизнисмен и уште што не друго, убиен беше на 15. јануари 2000 година.

Во брак бил со познатата српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, а на малкумина им е познато дека и тој сакал да запее.

Сега се појави една фотографија на друштвените мрежи, на која се гледа Аркан во кафеана како пее.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2019 - 12:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега