ФОТО: Се појави со 17 години помладиот вереник и длабоко деколте - и во петтата деценија е „бомба“

Познатиот модел Хајди Клум (46) го привлече вниманието на Модната недела во Париз, каде што присуствуваше на една од ревиите.

Германската убавица на овој настан се појави во црно-бела комбинација, при што во преден план беше нејзиното длабоко деколте.

Особено беше забележливо дека не носи градник.

I dekolte i Å¡lic - Hajdi to ume da iznese

Хајди не беше сама, друштво ѝ правеше нејзиниот свршеник, германскиот музичар Том Каулиц (29). Двајцата постојано се држеа за раце и им се насмевнуваа на фотографите кои ги снимија заедно.

Hajdi izgleda mlađe nego ikad

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.07.2019 - 20:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега