ФОТО: Се прослави со секс-аферата со познатиот фудбалер - на црвениот тепих се појави само по градник

Неодамна на доделувањето на европските МТВ награди во Севиља ѕвезда на вечерта била аргентинската пејачка Химена, која во своето провокативно издание ги засенила Георгина Родригез и Никол Шерцингер.

Himena

Убавата блондинка носела градник направен од циркони и кристали, кој повеќе откривал отколку што сокривал.

Да потсетиме, атрактивната пејачка и актерка се прослави ширум светот поради сексуалната афера со познатиот тенисер Хуан Мартин дел Порто, а бидејќи парот не бил долго време заедно, кружеле интересни трачеви.

Својата слава ја должи и на Инстаграм каде ја следат 6 милиони луѓе, а кога ќе ги погледнете нејзините заносни фотографии ќе ви биде јасно.

 
 
 
View this post on Instagram

pika pika 

A post shared by J MENA (@baronjimena) on Nov 5, 2019 at 5:01am PST

 
 
 
View this post on Instagram

siempre ready pal combate  . . look @unchicoceleste pelo @facusolis uñas @casualitenailclub @litebrush

A post shared by J MENA (@baronjimena) on Oct 5, 2019 at 4:17pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.11.2019 - 18:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега