ФОТО: Се расоблече една од најзгодните македонски водителки- Маријана подобра и од „7ца на Лото“

Марјана Станојковска важи за една од најатрактивните водителки. Таа што и да облече одлично и стои, а уште повеќе и стои кога ќе се соблече и ќе ги покаже своите атрибути.

Деновиве, за потребетите на промовирање на костими на капење на еден познат бренд, водителката се соблече во бикини.

Во црн, едноделен костим за капење, водителката позираше пред објективот на камерата и уште еднаш го покажа своето згодно тело.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.06.2020 - 11:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега