ФОТО: Се расоблече Руската Ким Кардашијан- минијатурното бикини едвај и ги додржа огромните гради

Анастасија Квитко ја нарекуваат руската Ким Кардашијан поради нејзините бујни облини, објави нова фотографија покрај базен и ја разбуди машката фантазија.

Имено таа позираше на лежалка во минијатурно бело бикини кое едвај и го држи огромните гради.

Фотографиите за помалку од 5 часа имаат нешто повеќе од 100.000 лајкови и низа коментари.

 
 
 
View this post on Instagram

1 or 2 ? @fashionnova @fashionnovamen FashionNovapartner

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on May 19, 2020 at 6:56pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.05.2020 - 09:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега