ФОТО: Се соблече гола на 57 години во својот кревет - српската актерка се опушти како никогаш досега

Актерката Лидија Вукичевиќ која и е добро позната на целата балканска јавност не престанува да ги провоцира сите, особено своите фанови на Инстаграм.

Овој пат на 57 годишната актерка речиси нема некој кој може да и најде мана, особено покажувајќи го своето тело во бикини, или како овој пат сосема гола.

-Добро утро, напиша таа во краткиот опис под фотографијата со која буквално ги распамети фановите, особено мажите на нејзиниот Инстаграм профил.

 
 
 
View this post on Instagram

Dobro jutro

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on Nov 15, 2019 at 3:57am PST

 
 
 
View this post on Instagram

Afrika je to.......Starfish on the beach in Zanzibar ....danas sam se družila sa PRAVIM ZVEZDAMA

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on Aug 18, 2019 at 6:54am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Trenutna bez podešavanja i efekata jer ovde se podesiš na relax i ništa drugoto su ta Afrička podešavanja

A post shared by Lidija Vukićević (@vukiceviclidija) on Aug 15, 2019 at 5:43am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.11.2019 - 23:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега