ФОТО: Седнидах порано била поинаква - пејачката со темна коса и без силикони

Сенида Хајдарпашиќ брзо се вивна во ѕвездите, а таа е една од пејачките која дала најмал број на интервјуа.

Својот приватен живот сака да го зачува во тајнот, а од неодамна почна да се занимава со музика. Многумина не ја препознаваат пејачката на нејзините стари фотографии.

Некогаш имала темна коса, а се шпекулира дека имала и естетска операција на усните. Инаку пејачката е роденва во Словенија, но својата кариера ја изгради во Србија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.10.2019 - 20:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега