ФОТО: Селма Хајек фотографирана без грам шминка - актерката ги загрижи фановите

Актерката Селма Хајек со својата убавина и во шестата деценија од животот не престанува да го воодушеува светот.

Но, приватно, таа не се грижи за тоа да биде постојано средена, туку ужива во моментите. Доказ за тоа се новите фотографии на кои таа е облечена во најобични тренерки и пуши цигара на тераса.

Косата ѝ е долга и лежерна, а на лицето нема ни грам шминка. Но, сепак, обожавателите на актерката се загрижија поради нејзиното вакво издание и веднаш почнаа да шпекулираат дека нешто се случува и дека таа изгледа изморено и загрижено.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.02.2020 - 10:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега