ФОТО: „Што е ова“ - Милан Станковиќ целосно го промени имиџот, доби многу критики

Познатиот српски пејач и некогашниот учесник на реалното шоу „Ѕвездите на Гранд“, Милан Станковиќ изненади со нова фризура, која ја покажа на социјалните мрежи.

Милан сега од страните е ишишан „нула“, додека преку челото му паѓаат шишки, а коментарите под фотографијата со новата фризура не престануваат да се нижат. На поединци им се допаѓа, на некои не.

„Каква е таа фризура, мајко мила“, „Што е бре ова“, „Подобро ти прилегаше малку побушаво“, „Фризура инспирирана од Северна Кореја“, се само некои од коментарите под фотографијата.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by MILAN STANKOVIC (@milanstankovic) on Mar 11, 2020 at 2:40pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.03.2020 - 14:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега