Фото: Сите бои убаво и стојат - новогодишната елка на Ана и Дарко е нешто што треба да се види

 

Како што наближува Нова Година така и луѓето сѐ повеќе сакаат да навлегуваат во празничното расположение.

Една од нив е и Ана Севиќ, која едвај дочека да ја накити својата елка. Она што прво се забележува е како е украсена. Додека некои одлучуваат на елката да доминираат само две бо, тоа не е случај во домот Лазиќ. На нивната елка преовладуваат најшарените и највеселите бои.

Погледнете:

 

 

 

07.12.2017 - 14:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа