ФОТО: Сообраќајна несреќа вечерва во Кисела Вода

Сообраќајна несреќа се случила вечерва во скопската населба Кисела Вода.

Според фотографиите од местото на настанот, две возила се судриле во близина на Општината.

Засега нема информации дали има повредени лица.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.07.2020 - 22:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега