Фото: Сопругата на Слаткар доживеа несреќа - заврши во патерици

 

Поранешната мисица, водителка и сопруга на раперот Марко Маринковиќ – Слаткаристика доживеа сериозна повреда од која заврши на патерици и објави на социјалните мрежи. Таа се повредила од стакло.

Пријателите и порачаа брзо да закрепне.

 

 

 

25.09.2017 - 09:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа