ФОТО: Сораја претера со фотошоп- градите поголеми од главата

Српската старлета Сораја Вичелиќ некое време се изолираше од јавноста и живееше мирен живот, но овој период таа повторно започна да лудува со што го изнасмеа целиот регион.

Според нејзиниот профил на Инстаграм може да се заклучи дека многу ретко објавува исти фотографии на кои позира со брдо кеси од познати брендови, но овој пат сподели речиси слични фотографии, но погрешно фотошопирани.

Таа се фотографираше со „Луј Витон“ кеси покажувајќи им на сите во каков раскош ужива, но она што фановите го забележаа е тоа дека таа повеќе не личи на човечко битие.

Градите и станале поголеми од главата, а користењето на фотошоп ги замисли фановите дали гледаат во кукла или во човек.

Коментарите се ретко позитивни под нејзините фотографии, но тоа до неа не допира бидејќи таа си го ужива својот сон.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Sep 15, 2019 at 9:07am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Aug 18, 2019 at 7:36am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Sep 14, 2019 at 11:57am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2019 - 16:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега