ФОТО: Споделила роденденска фотографија но корисниците на „Твитер“ забележале урнебесен детаљ

22-годишната Кони Вајт не претпоставувала какво урнебесно нешто се крие на нејзината фотографија.

Објавата на оваа девојка станала вирална откако таа пропуштила да го забележи несреќниот одраз во огледалото зад себе.

Кони Вајт од Шкотска позирала на фотографијата во црвен фустан, стоејќи пред огледалото во својот стан.

Таа не претпоставувала дека има нешто чудно на фотографијата сè додека корисниците на социјалните мрежи не почнале да пишуваат коментари.

Откако ги прифатила коментарите од корисниците на социјалните мрежи, Кони фотографијата ја споделила и на социјалната мрежа Твитер, со опис: „Не можам да верувам дека ова го објавив на социјална мрежа, а некој коментираше дека имам огромен машки полов орган меѓу моите нозе“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.10.2020 - 09:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега