ФОТО: Српската пејачка не личи на себе - објави фотографија со новиот имиџ, а доби само негативни коментари

Српската пејачка Андреана Чекиќ објави фотографија на својот Инстаграм профил и предизвика лавина негативни коментари.

„Нема невидливи, има само немоќни очи - Мика Антиќ“, напиша таа во опис на фотографијата.

„Зарем толку сите бевте искомплексирани кога скоро ниедна веќе не личи на себе од операциите“, „Се е жива пластика“, пишува во коментарите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2020 - 22:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега