ФОТО: Српската пејачка се шета по Монако со обувки од 600 евра - идеална комбинација за високите температури

Додека во Србија владее топлотен бран, пејачката Александра Пријовиќ ужива во Монако. Новопечената мајка Александра својот летен одмор го поминува на Азурното крајбрежје. Во моментов е во Монте Карло од каде редовно објавува фотографии, а на српските медиуми еден детаљ најмногу им привлече внимание.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on Jun 30, 2019 at 10:39am PDT

Целиот нејзин стајлинг совршено го зачинила со бели „Хермес“ влечки. Станува збор за мегапопуларните „Оран“ модел влечки по кои лудува светот и кои чинат „симболични“ 600 евра.

 Hermes papuče

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.07.2019 - 09:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега