ФОТО: Српската водителка го тргна завојот и ја покажа раката која автобус и ја откина

Водителката Деа Ѓурѓевиќ редовно применува физикална терапија за целосно да се опорави од повредите што ги доби во сообраќајната несреќа која се случи во февруари годинава, кога автобус и ја откина раката.

Деа ја објавила фотографијата на Инстаграм без завојот. Изгледа пресреќна.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.09.2019 - 21:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега