ФОТО. Српскиот пејач наполни 70. години и се огласи на Фејсбук - „Гледајте, јас горам“

Српскиот пејач Милиќ Вукашиновиќ завчера наполни 70. години, а по тој повод се огласил и со селфи фотографија од својот дом, па на сите им се заблагодарил на убавите желби и честитки од кои, како што вели, гори.

„Им се заблагодарувам на сите од срце за роденденските честитки и на тие што пристигнаа и на тие што ќе стигнат...еве, без стајлинг, да видите дека од вашите честитки горам и жал ми е што не можам на сите поединечно да ви одговорам, живели“, порачал Милиќ на Фејсбук.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.03.2020 - 11:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега