ФОТО: Српскиот политичар покажа како изгледа неговата сопруга во бикини

Политичарот Чедомир Јовановиќ веќе долги години е во брак со Јелена, со која има 4 деца.

Иако сите знаат каква убавиа има за сопруга Чедо, сепак дури сега на сите им стана јасно колку е таа всушност згодна.

Чедо објави фотографија на Инстаграм од Јелена во костим за капење.

Иако родила 4 деца, изгледа како топ модел.

ehsk9lmahr0cdovl29jzg4uzxuvaw1hz2vzl3b1bhnjbxmvtkrrn01eqv8vzjg1mtdhyzy0ota5otzinwrjzguwntkxzte5otllmtquanblz5gtas0cngcbotab

 

 

 

16.08.2018 - 23:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега