ФОТО: Станија провокативна како никогаш досега- позираше топлес

Веќе добро познатата српска старлета Станија, секојдневно провоцира со разголени фотографии на својот Инстаграм профил.

Овојпат таа објави фотографија топлес. Доле облечена во хеланки, а горе без маичка, а градите ги покри со рацете.

Како и секогаш следеа многу кометари и лајкови.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Just Doing It

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on Aug 19, 2019 at 12:19pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.09.2019 - 20:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега