ФОТО: Стефан и Мартин од Некст Тајм имаа убава причина за славење - „Среќен роденден брат“

Стефан и Мартин од дуото Некст Тајм деновиве имаа причина за славење, а тоа е нивниот роденден.

Стефан, на својот брат Мартин, роденденот на Инстаграм му го честиташе споделувајќи фотографија од близначиња.

„Среќен роденден брат“, напиша тој во описот на фотографијата.

Инаку, Мартин и Стефан наполнија 34 години. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.09.2020 - 23:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега