ФОТО: Светските ѕвезди покажаа со што располагаат - жешки тела од милион долари

Адријана Лима, Мајли Сајрус, Џенифер Лопез, се само дел од ѕвездите кои овие летни денови одлучија да се фотографираат во костими за капење и објасниле зошто се сметаат за најзгодни жени на светот.

Бидејќи напорно работат и постојано имаат обврски, тие едвај чекаат да дојде летото за малку да здивнат. Многу актерки и пејачки уживале на луксузни патувања, но покажале и со што располагаат. Поглендете:

Адријана Лима

Џеј Ло

Мајли Сајрус

Елизабет Харли

Синди Крафорд

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2019 - 15:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега