ФОТО: Тешка сообраќајка на патот Куманово- Скопје

Во Фејсбук групата „Ѕид на сообраќајниот срам“, објавена е фотографија од тешка сообраќајка, која според пишаното во групата се случила на патот Куманово- Скопје.

На фотографијата се гледа демолиран автомобил марка Пежо 206 и патики летнати на патот.

Дали има евентуални повредени или жртви се уште не се знае.

Повеќе информации очекуваме подоцна.

 

 

 

11.10.2018 - 15:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега