ФОТО: Тијана не можеше да ја сокрие среќата - „Гордост на мајка“

На друштвените мрежи Тијана Дапчевиќ често споделува фотографии како од работниот, така и од приватниот живот.

Нејзиниот син Вук е одличен ученик, а неговите успеси и Тијана ги споделува на својот инстаграм-профил.

Вук очигледно тргнал по стапките на мајка му и почнал да учи да свири клавир.

„Испитот од клавир положен! Петка како куќа“, напишала Тијана под фотографијата што ја објавила со него и додала колку се гордее со својот син.

 
 
 
View this post on Instagram

Ispit iz klavira polozen! PETICA k’o kuća #majkaponosna #majkin

A post shared by Tijana Dapčević (@tijana.dapcevic) on Jun 11, 2019 at 2:38am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.06.2019 - 12:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега