ФОТО: Томас Маркл покажа никогаш досега видени фотографии од Меган - „Хари е чувствителен 12-годишник“

75-годишниот Томас Маркл, таткото на Меган Маркл, во бомбастичниот 90-минутен документарец кој беше емитуван на британската Канал 5 телевизија, изнел нови валкани детали за нивниот однос и раскажал дека плачел додека на телевизија ја гледал церемонијата за нејзиното венчање со принцот Хари.

Stare fotografije Megan Markl

Томас покажал досега невидени фотографии од својот семеен албум, на кои се види блискиот однос меѓу него и Меган.

Stare fotografije Megan Markl

Тој признал дека бил љубоморен на принцот од Велс додека му ја носел ќерката до олтарот, затоа што тоа требало да биде неговата задача.

Stare fotografije Megan Markl

Томас не разговара со Меган од 2018 година, а за прекин на нивниот однос го обвинува принцот Хари, зџа кој вели дека се однесува како чувствителен 12-годишник.

Stare fotografije Megan Markl

Мајкл за интервјуто добил пари, а изнесувањето на семејната интима за него не е проблем.

Stare fotografije Megan Markl

Тој се развел од мајка ѝ на Меган кон крајот на 80-те. Никогаш не го запознал внукот Арчи, а за односот со својата ќерка вели дека е комплициран.

Stare fotografije Megan Markl

Stare fotografije Megan Markl

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.01.2020 - 23:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега