ФОТО: Туна има со што да се пофали - по нејзиното деколте сите воздивнуваат

 

Пејачката од Скопје, Алтуна Сејдиу е навистина сексапилна и привлечна, а овојпат тоа го покажа и на својот Инстаграм профил на кој сподели неколку нови фотографии од фотосесијата.

Таа неодамна ја објави и нејзината нова песна “Амони“ која слушателската публика ја оцени како “одлична“ па сподели и неколку фотографии на кои Туна изгледа неверојатно.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on Nov 7, 2019 at 9:04am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.11.2019 - 22:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега