ФОТО: Учествуваше во „Ѕвездите на Гранд“, беше објавен нејзино порно видео - денес изгледа сосема поинаку

Сања Стојановиќ откако се појави на музичкиот натпревар во 2007 година предизвика бура реакции во јавноста, особено кога исплива нејзинот домашно видео. Сега пејачката има нови планови.

Наводно, таа сега сака да учествува во реалното шоу „Парови“.

„Сања беше пресреќна кога ја повикаа на преговори, не ни кажа детали, но се гледа по нејзината реакција дека се е онака како што треба. Му благодарам на Бога што конечно ќе има медиумски простор каков заслужува и дека нема да мора да трпи никакви подметнувања“, рекла нејзина блиска пријателка и додала:

„Замислете како ѝ беше на млада девојка која беше на почетокот на кариерата, а ѝ се случија толку страшни работи. Меѓутоа, стана само посилна и нема причина да се срами, затоа што пред се е остварена и успешна жена“, рекла пријателката за српските медиуми.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.08.2019 - 20:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега