ФОТО: Ванда Иакрди ги излуде фановите- позираше топлес, па го покажа и задникот во танга

Ванда која е сопруга и агент на Мауро Икарди, често знае да ја провоцира јавноста со провокативни и разголени фотографии, а така беше и викендов.

Имено Ванда позираше топлес, а во друга објава во костим за капење ја покажа и совршената задница,

 
 
 
View this post on Instagram

S a b a d o /a>

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Feb 29, 2020 at 5:11am PST

Секако нејзините фанови не ја изневерија и овојпат, па фотографиите собраа повеќе од 300.000 лајкови и низа .

 
 
 
View this post on Instagram

Febbraio a casa sognando estate

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Feb 28, 2020 at 5:39am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.03.2020 - 11:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега