ФОТО: Велат дека жена како Софија ретко се раѓа - неверојатно е убава и ги привлекува сите погледи

„Блазе на оној кому денот му почнува со Софија Вергара“. Не постои некој кој не се согласува дека оваа Колумбијка е преубава. Отсекогаш била убава. 

Нејзината природна убавина станува се поизразена и поизразена.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on Jul 10, 2019 at 6:26am PDT

Нејзината приказна започна во 1972 година кога чекаше да зачекори на јавната сцена.

Реклами, кампањи, филмови...светот ја дочека со раширени раце. Стана секс симбол.

Се омажи на 18 години за својата средношколска љубов. Го доби синот Манола. 

 
 
 
View this post on Instagram

DT

Потоа го запозна совршениот маж Џо Мананијел.

Непосредна е, духовита, скоро па совршена жена.

Важно е да се каже дека е природна убавица во светот кој се врти околу разните естетски корекции. Има фантастична кариера, возбудлив приватен живот.

 
 
 
View this post on Instagram

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.07.2019 - 23:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега